АСІНО ФАРМА СТАРТ на фармацевтичному конкурсі «Панацея -2016» | Acino в Україні

Новини

АСІНО ФАРМА СТАРТ отримала дві вищі нагороди у фармацевтичному конкурсі «Панацея -2016»

П'ятниця 9 Вересня 2016

News Image

Конкурс «Панацея-2016» – значуща подія для фармацевтичної галузі. На урочистій церемонії, що відбулась 08 вересня 2016 року у будівлі Національного Академічного Драматичного театру ім. І.Франка, були присутні представники фармацевтичної галузі з усієї України. Мета конкурсу  – відзначити компанії, які зробили найвагоміший внесок у справу забезпечення ліками пацієнтів України.

Виробник лікарських засобів «ФАРМА СТАРТ», компанія швейцарської фармацевтичної групи «АСІНО», здобув одразу дві перемоги у номінаціях щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України.

Лікарські засоби компанії були визнані найкращими у номінації «Препарат року» в групі рецептурних препаратів – антигіпертензивний препарат «Діокор» та протипаркінсонічний препарат «Левоком».

Рейтинг переможців у номінації «Препарат року» складено за результатами маркетингових досліджень, наданих аналітичними партнерами конкурсу «Панацея 2016»: «Бізнес-Кредит» та «SMD». Період дослідження 3-й та 4-й квартали 2015 року та 1-й, 2-й квартали 2016 року. Лікарські засоби досліджували за міжнародною АТС класифікацією.

Переможців визначали за такими показниками: частка продукту у своєму сегменті, динаміка зростання обсягів роздрібних продажів, цінова політика у конкурентному сегменті.

«Бренд «Діокор» став №1 у промоції серед лікарів терапевтів та кардіологів, № 1 серед призначень кардіологів та терапевтів у групі препаратів, які діють на ренін – ангіотензин-альдостеронову систему. І цей знак, знак довіри, дуже важливий для нас та для мільйону українських споживачів! Дякую всім партнерам! Дякую Вам за любов та підтримку бренду «Діокор» та інших брендів компанії», – виступив з вдячною промовою керівник Департаменту кардіотерапевтичних препаратів, Максим Черевко.

Підтримуючи пацієнтів на шляху подолання різноманітних хвороб, «ФАРМА СТАРТ», компанія швейцарської фармацевтичної групи «АСІНО», розробляє, виробляє та забезпечує доступ до високоякісних та ефективних генеричних лікарських засобів швейцарської якості.

«Велике спасибі за підтримку та високу оцінку нашого бренду. Наш бренд «Левоком»  вперше був випущений у 2003 році. Це 13 років наполегливої праці до успіху. І ця гідна нагорода знайшла свого гідного володаря», – подякував всім Сергій Ломоносов, керівник Департаменту психоневрологічних препаратів «ФАРМА СТАРТ», компанії швейцарської фармацевтичної групи «АСІНО».

Визнання успіхів компанії на конкурсі «Панацея -2016» свідчить про її вагомий внесок у покращення якості життя людей та високий рівень довіри до її продуктів і діяльності серед пацієнтів, лікарів і працівників фармацевтичної галузі.

Слідуючи своїй місії – розробка, виробництво та просування лікарських засобів швейцарської якості в інтересах пацієнтів, колектив компанії зробить все можливе, щоб українці мали доступні та ефективні лікарські засоби, і не залишалися сам на сам зі своїми потребами. Компанія бере активну участь у програмах захисту охорони здоров’я України, що включає підтримку вітчизняних лікувально-профілактичних закладів та благодійних проектів, спрямованих на поліпшення якості життя нації.