ACINO в Україні за підтримки БФ «МХП-Громаді» передала гуманітарну допомогу у 9 міст країни | Acino в Україні

Новини

ACINO в Україні за підтримки БФ «МХП-Громаді» передала гуманітарну допомогу у 9 міст країни

П'ятниця 31 Грудня 2021

У грудні в межах співпраці з благодійним фондом «МХП – Громаді» ACINO в Україні направила до 11 медичних установ в 9 містах країни 12 500 упаковок лікарського засобу АЦ-ФС  для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи та 4250 упаковок  дієтичної добавки Оптілакт®, комплексу корисної мікрофлори, у якості гуманітарної допомоги.

Основи взаємовідносин між організаціями були закріплені 01 вересня 2021 року шляхом підписання Меморандуму про довгострокове співробітництво у напрямку підтримки громадського здоров’я на територіях 14 областей України: Черкаська, Київська, Вінницька, Івано-Франківська, Хмельницька, Сумська, Львівська, Дніпропетровська, Полтавська, Тернопільська, Чернігівська, Волинська, Миколаївська та Житомирська.

Меморандум передбачає реалізацію спільних заходів направлених на підтримку населення шляхом безоплатної передачі лікарських засобів у лікувально-профілактичні заклади на вказаних територіях у якості благодійної допомоги та підвищення обізнаності громадян щодо здорового способу життя, а також інформування пацієнтів про захворювання та ефективне лікування.

Підписання меморандуму з благодійним фондом «МХП — Громаді», який працює з 2015 року в 14 областях України, допоможе покращити мікроклімат на місцях у напрямку доступної та якісної медицини, а також сприятиме розвитку системи охорони здоров’я.

Корпоративна соціальна відповідальність є одним з неухильних принципів ведення діяльності ACINO в Україні. Підтримка суспільства та охорона громадського здоров’я  вже давно стали фундаментальними складовими компанії та основними векторами її подальшого  розвитку. Саме тому, компанія підтримує, створює та розвиває власні соціальні проєкти, спрямовані на на поліпшення якості життя нації, а також бере участь у програмах захисту охорони здоров’я України, що включає підтримку вітчизняних лікувально-профілактичних закладів та благодійних проєктів.