Acino в Україні вивела на ринок новий продукт у воєнний час | Acino в Україні

Новини

Acino в Україні вивела на ринок новий продукт у воєнний час

Вівторок 15 Листопада 2022

News Image

Нещодавно на полицях вітчизняних аптек з’явилася нова дієтична добавка — БРЕЙНАКСОН ВІТА®, комерційну реалізацію та просування якої на території України здійснює швейцарська фармацевтична компанія Acino на підставі укладеної у листопаді 2020 року дистрибуційної угоди з польською фармацевтичною компанією Artespharm Sp. z o.o.

Розширення продуктового портфелю Acino в Україні відповідає стратегії сталого розвитку компанії та актуальним потребам ринку. Адже стрес та тривога не полишають українців з початку 2020 року, коли спалах пандемії COVID-19 порушив звичний хід речей, а збройна агресія проти України наприкінці лютого 2022 року змінила життя співвітчизників назавжди.

Складові БРЕЙНАКСОН ВІТА®: комплекс вітамінів групи В (В1, В6, В12) та цитиколін, сприяють підтримці нормального функціонування нервової системи.

Цитиколін – є будівельним матеріалом для мембран нейронів, завдяки чому сприяє нормальному проведенню нервових імпульсів[1]. Він поліпшує рівень уваги та свідомості, когнітивні та неврологічні розлади, пов’язані з ішемією головного мозку, сприяє зменшенню симптомів втрати пам’яті.

Вітаміни групи В широко використовуються при підвищених розумових та нервових навантаженнях та є незамінними поживними речовинами. Вітаміни В1, В6 та В12 сприяють зниженню втоми та втомлюваності, нормальній роботі нервової системи та нормальній психічній діяльності. Їх наявність в організмі в збалансованій кількості необхідна для нормального обміну речовин.

Продукт виробляється у Польщі та відпускається у формі таблеток №30 по 1 блістеру або №15 по 2 блістера у картонній пачці.

Загалом дієтичні добавки власного виробництва та на умовах дистрибуційних угод складають 20% продуктового портфелю Acino в Україні. Acino постійно інвестує в розвиток власної науково-дослідної діяльності, розширюючи можливості в області створення та просування нових фармацевтичних препаратів в інтересах пацієнтів. Попри воєнний стан R&D Центр компанії продовжує діяльність, де на стадії фармацевтичної розробки наразі знаходяться 14 продуктів.

Детальніше на apteka.ua

[1] Secades J.J. et al., 2006