Acino в Україні в ТОП-50 найкращих роботодавців України | Acino в Україні

Новини

Acino в Україні в ТОП-50 найкращих роботодавців України

Четвер 31 Серпня 2023

Швейцарська фармацевтична компанія Acino в Україні увійшла до рейтингу ТОП-50 найкращих роботодавців України за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» від бізнес медіа-бюро ekonomika+.

Рейтинг формувався редколегією та експертним журі з урахуванням таких чинників як політика винагород та зарплат, інвестиції у корпоративну освіту, інновації та впізнаваність бренду роботодавця під час онлайн-голосування.

Acino in Ukraine Team

Історія успіху Acino в Україні написана від «А» до «Я» нашою амбітною командою. Основою корпоративної культури є наші цінності – довіра, відданість, відвага та емпатія, де компанія довіряє своїм людям, а вони – компанії. Адже Acino завжди максимально фокусується на добробуті своїх працівників, а особливо від початку повномасштабної війни. Так, наша компанія:

  • забезпечила виплату 100% зарплати всім працівникам протягом перших чотирьох місяців після вторгнення;
  • допомогла працівникам і їхнім родинам виїздити з окупованих зон;
  • створила робочі місця у безпечних регіонах України;
  • в період блекаутів виділила 500 тис. євро на разові допомоги співробітникам.

З початком 2023 року компанія створила фонд у 300 тис. євро для допомоги співробітникам, чиї домівки зазнали суттєвих руйнувань, відновила відрахування до приватного пенсійного фонду, провела підвищення зарплат на 20+% та розробила для багатьох працівників індивідуальні програми розвитку, впроваджувати які допомагають професійні коучі з власного відділу навчання та розвитку персоналу. У червні запрацювала корпоративна спортивна зала на території виробництва у Києві, адже компанія дивитися у майбутнє з оптимізмом і знає, що для руху вперед потрібно постійно розвиватися.

В Acino ми об’єднані спільною метою – робити свій внесок у підтримку та розвиток здоров’я нації! І це визнання додатковий показник того, що нашій команді це вдається.