ACINO Україна – лідер рейтингу привабливості роботодавців серед фармвиробників України | Acino в Україні

Новини

ACINO Україна – лідер рейтингу привабливості роботодавців серед фармвиробників України

П'ятниця 2 Березня 2018

Компанія ACINO Україна зайняла перше місце серед національних фармацевтичних виробників у щорічному рейтингу привабливості фармацевтичних компаній України як роботодавців та посіла п’яту позицію в загальному переліку. За результатами дослідження привабливості фармацевтичних компаній України як роботодавців 2017 року в ACINO Україна хотіли б працювати 14,4% всіх кандидатів.

ТОП-10 рейтингу загальної привабливості компаній 2017 року згідно з даними Дослідження привабливості фармацевтичних компаній України як роботодавців спеціалізованого агентства «Фарма Персонал»

Завдяки ефективній стратегії розвитку компанії ACINO Україна істотно зміцнила свої позиції в загальному рейтингу привабливості компаній-роботодавців у фармацевтичній галузі у порівнянні з результатами дослідження попереднього року, подолавши за 1 рік 16 позицій (з 21-го на 5-е місце).

Наталія Снімщікова, Директор з управління персоналом: «Така висока привабливість ACINO як роботодавця в Україні є прямим наслідком трьох складових: бурхливого зростання компанії, особливої культури, яка ґрунтується на корпоративних цінностях, та щирої залученості співробітників в організаційний розвиток. Саме наші люди – головна рушійна сила успіху компанії. Результати даного незалежного дослідження прямо підтверджують правильність обраної HR стратегії і дають уявлення про те, які саме характеристики роботодавця є актуальними для сучасного ринку праці і наших потенційних кандидатів».

Дослідження проводилося спеціалізованим агентством «Фарма Персонал» з жовтня по грудень 2017 року. У дослідженні взяли участь 736 респондентів, якими виступили співробітники різних функцій та управлінських рівнів. У підсумку було отримано 3865 побажань та відгуків про 80 компаній.

Див.загальний рейтинг

Див. тенденції зміни місця компаній за 2014-2017 рр.

Завантажити прес-реліз