Acino призначає Ендрю Бьорда на посаду тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора групи Acino | Acino в Україні

Новини

Acino призначає Ендрю Бьорда на посаду тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора групи Acino

Четвер 22 Червня 2023

News Image

Ми раді повідомити, що з 1 липня 2023 року Ендрю Бьорд, який наразі обіймає посаду голови регіону META (Middle East, Turkey, and Africa \ Близький Схід, Туреччина та Африка) в Acino, візьме на себе роль тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора групи Acino. Суніл Білотра, який наразі є Керуючим директором і тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора групи Acino, залишиться членом Ради директорів групи Acino і повернеться на свою попередню посаду в ADQ, щоб надавати необхідну підтримку у період безпрецедентного зростання.

Ендрю має винятковий досвід у розробці ефективних стратегій з виведення лікарських засобів на ринки з високим потенціалом і забезпечення зростання. Разом із Виконавчим комітетом і нашою Глобальною командою лідерів Acino він матиме повну підтримку ADQ, щоб спільно визначати стратегію Acino та продовжувати виконувати наш план розвитку.

Група Acino є лідером у більш ніж двадцятьох терапевтичних напрямках, що включають серцево-судинні захворювання, гастроентерологію та знеболення, пропонуючи якісні лікарські засоби та доступну медичну допомогу на зростаючих ринках з високим потенціалом. Як надійний партнер провідних фармацевтичних компаній по всьому світу, Acino також пропонує індивідуальні рішення з контрактного виробництва та ліцензування для просування партнерами.