Acino продовжує працювати на благо пацієнтів | Acino в Україні

Новини

Acino продовжує працювати на благо пацієнтів

Четвер 24 Березня 2022

Швейцарська фармацевтична компанія Acino засуджує війну в Україні та продовжує працювати на території України на благо пацієнтів.

Acino залишається відданій своїй меті – підтримувати пацієнтів та медичних працівників, забезпечуючи безперебійний доступ до життєвонеобхідних лікарських засобів українському народу.

Також ми робимо все необхідне для захисту та підтримки наших співробітників та їхніх сімей, забезпечуючи прихистком та іншою допомогою. Це сприяє збереженню стану психологічного здоров’я кожного працівника, та, водночас, дозволяє не зупиняти роботу, направлену на підтримку фармацевтичної галузі країни.

З першого дня військового вторгнення ми наполегливо працюємо 24/7, щоб виконати це зобов’язання, що включає як виробництво якісних лікарських засобів та їх регулярну поставку дистриб’юторам аптечних мереж, так і гуманітарну допомогу.

Ми маємо достатні запаси продукції в Україні. У деякі напрямки країни логістика ускладнена через серйозні пошкодження місцевої інфраструктури або окупацію територій. Незважаючи на це, ми робимо все можливе, щоб забезпечити доступ до продуктів, а також шукаємо альтернативні рішення.

З другої половини березня 2022 року була відновлена робота нашого українського фармацевтичного заводу, який короткотривало зупинився через активні бойові дії.

В ці важкі для країни часи компанія тісно працює із Міністерством охорони здоров’я, лікувально-профілактичними закладами, благодійними фондами та громадськими організаціями, підтримуючи великими обсягами товарів.

Наразі фармацевтична компанія Acino безкоштовно передала майже 55 тисяч упаковок продукції більше ніж 50 медичним установам та благодійним організаціям. Серед яких Головний військовий клінічний госпіталь, територіальне медичне об’єднання “ПСИХІАТРІЯ” у місті Києві, Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, Полтавська обласна клiнiчна лікарня ім. М.В. Склiфосовського, Харківська дитяча клінічна лікарня №5, КП “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської Обласної Ради”, КЗ «Черкаська обласна психіатрична лікарня» ЧОР, Одеська обласна дитяча клінічна лікарня, комунальне некомерційне підприємство “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва”, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології, Київська обласна дитяча лікарня N2 у м.Біла Церква, ДУ „Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка”, Київська міська клінічна лікарня №8, Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України, Національний інститут серцево-судинної хірургіі ім. М. М. Амосова, Міська лікарня № 2 у м.Краматорськ, Інститут серця МОЗ України, Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України у м.Харків, Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги, Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів та тканин МОЗ України, Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1, благодійні фонди «Пацієнти України» у м.Суми, «Життєлюб», «Порятунок дитини», «Здоров’я українського народу», міжнародна організація Rotary в Україні, громадські організації «Молодь за краще майбутнє» та «Розумні Рішення» тощо.

Це лікарські засоби продуктового портфелю Acino загальною ринковою вартістю понад 13 млн грн., що використовуються, зокрема, у неврології, психіатрії, кардіології, терапії та ендокринології.

Війна ніколи не є вирішенням жодного конфлікту.

Ми робимо і будемо робити все можливе, що від нас залежить, щоб підтримувати співвітчизників.

З надією на швидкий мир.