ACINO нагороджена найпрестижнішою премією фармацевтичної галузі України «Панацея 2021» | Acino в Україні

Новини

ACINO нагороджена найпрестижнішою премією фармацевтичної галузі України «Панацея 2021»

Субота 23 Жовтня 2021

News Image

21 жовтня 2021 під час урочистої церемонії нагородження переможців щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея 2021» швейцарська фармацевтична компанія ACINO в Україні була відзначена нагородою у номінації «Препарат року».

Цього року лікарський засіб КВЕТИРОН було визнано «Препаратом року» серед лікарських засобів групи антипсихотиків. КВЕТИРОН з’явився на вітчизняному ринку у 2008 році та швидко завоював довіру фахівців охорони здоров’я та прихильність пацієнтів. Лікарський засіб виробляється на фармацевтичному заводі ФАРМА СТАРТ, ACINO в Україні, який сертифіковано відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP EU та оснащений сучасною науково-дослідною лабораторію з розробки генеричних препаратів.

Під час отримання почесної нагороди Селезньова Оксана, бренд – менеджер лікарського засобу КВЕТИРОН, дякуючи за таку високу нагороду, зазначила:

КВЕТИРОН дійсно є лідером у великій групі антипсихотичних засобів[1]. Це препарат, який є у щоденному арсеналі лікарів для терапії пацієнтів з шизофренією, біполярним афективним розладом і депресивним епізодом. Висловлюю велику подяку спеціалістам охорони здоров’я, зокрема психіатрам, які незважаючи на різні складні періоди, як-от пандемія Covid-19 або реформування системи охорони здоров’я, не залишають своїх пацієнтів без терапії, уваги і турботи. І звичайно величезне спасибі пацієнтам за їх вибір.

Я пишаюся таким широким психоневрологічним портфелем препаратів, який є в компанії  ACINO. Особливо напрямком психіатрії, аналогічного портфелю за яким не може запропонувати жодна компанія в Україні. Горда за нашу команду, яка професійно і успішно працює з цим портфелем на теренах нашої країни. Ця нагорода всієї нашої команди!».

Наприкінці своєї промови Оксана Селезньова побажала всім гостям мати 100% баланс нейромедіаторів, бути здоровими і фізично, і психічно, та берегти себе у цей складний період пандемії.

Для бренду КВЕТИРОН це вже друга статуетка «Панацея». Раніше, у 2018 році, препарат було відзначено як «Препарат року» серед антипсихотиків, що демонструє його затребуваність на вітчизняному ринку.

Нагадаємо, що у різні роки у номінації «Препарат року» премії отримували наступні лікарські засоби компанії ACINO в Україні:

2016 – ДІОКОР, ЛЕВОКОМ. 2017 – ДІФОРС, ДІОКОР, ЛЕВІЦИТАМ. 2018 – КОРВАЛТАБ, КВЕТИРОН. 2019 – БІФРЕН®, КОРВАЛТАБ, ДІОКОР. 2020 – БІФРЕН®, ДІФОРС, ПРАМІПЕКС.

Зокрема, ще дві «Панацеї» були отримані компанією у 2020 році за внесок у розвиток освітньої та соціальної сфер життя суспільства з проєктами «Аудиторія мрій» та «Твiй безмежний свiт».

А також, Євгена Заїку, генерального директора ACINO в Україні, регіонального директора ACINO у країнах СНД було визнано топ-менеджером року в номінації «Персона року» у 2017 році.

Здобуті нагороди є підтвердженням високої якості виробничих процесів та соціальної орієнтованості ACINO в Україні, діяльність якої незмінно направлена на задоволення потреб пацієнтів та збереження здоров’я всієї нації.

Про премію

«Панацея» − один із найавторитетніших конкурсів фармацевтичного ринку України, заснований в 1999-му році. Більше 20 років організатори в рамках конкурсу «Панацея» аналізують діяльність фармацевтичного ринку, визначають кращі товари і послуги за вибором споживачів, відзначають професіоналів галузі та їхні здобутки.

Основою конкурсу і його головною складовою є незалежні аналітичні та маркетингові дослідження, що надають цьогорічні партнери конкурсу: компанії MASMI, QuintilesIMS, SMD, BUSINESS CREDIT, NIELSEN, UMG.

Об’єднання професіоналів сприяє створенню простору взаємодії і ефективного партнерства, що слугує розкриттю професійного потенціалу.

[1] *Серед препаратів групи N05A «Антипсихотичні засоби» відповідно до АТС-класифікації у грошовому вираженні за підсумками 9 міс 2021 р. за даними аналітичної системи дослідження ринку «PharmXplorer»/«Фармстандарт» компанії «Proxima Research».

Завантажити прес-реліз