Діловий портал Delo.ua: Рейтинг найкращих роботодавців України | Acino в Україні

Медіа про нас

Діловий портал Delo.ua: Рейтинг найкращих роботодавців України

Середа 30 Серпня 2023

Стаття мовою оригіналу

Partners and Organizators of TOP-50 Jury of TOP-50

Чому цей рейтинг важливий?

З початком повномасштабної війни з України виїхало близько 8 млн людей. Частина з них — насамперед цінні спеціалісти — вже ніколи не повернуться. Український бізнес вперше за всю історію незалежної України стикнувся з такою масштабною трудовою міграцією. Врятувати ситуацію можна тільки своїми силами — повертати тих, кого можна. З окопів та з-за кордону. Вчити тих, хто має потенцію стати новою корпоративною елітою. Впроваджувати передові інновації та вірити у перемогу.

Про кого ми розказуємо?

У цьому спецпроєкті ми розказуємо про найкращих роботодавців України. Редколегія журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та спеціальне експертне журі визначило 50 компаній, які є відповідальними роботодавцями й попри війну інвестують у людей, у свій головний актив.

Які критерії?

Було враховано низку умов, яким компанії-учасники мали відповідати. Зокрема, вони стосувалися ресоціалізації ветеранів, політики винагород та зарплат, інвестицій у корпоративну освіту, поліпшення добробуту персоналу та інновації, які застосовуються компаніями у реалізації своєї кадрової політики. Компанії заповнили спеціальні анкети, які стали основою для експертного голосування. У визначенні переможців брали участь також редколегія журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Хто складає основу списку?

Основу longlist склали найбільші по виторгу компанії країни за минулий та поточний рік, та визнані галузеві лідери. У фінал рейтингу — shortlist — увійшли ті, хто отримав найбільше балів від експертного журі та від редколегії. Також редколегією було враховано ступінь впізнаваності бренду роботодавця під час онлайн-голосування.

Окремі компанії отримали спеціальні номінації від редакції журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Спеціальні номінації будуть опубліковані в наступному номері нашого журналу, а затим на сайті delo.ua

Спеціальні номінації

  • Кращий досвід релокації: Номінацію отримали компанії, які ефективно здійснили регіональне переміщення свого бізнесу з початком війни та змогли відновити виробництво на новому місці.
  • Кращі корпоративні освітні програми: Номінації отримали компанії, які активно впроваджують корпоративні освітні технології та таким чином формують внутрішній резерв менеджерів та ключових працівників.
  • Кращі програми зі збереження ментального здоров’я: Номінацію отримали компанії, які допомагають своїм працівникам пережити усі жахи воєнного часу та уникнути психологічних проблем.
  • Кращі програми по ресоціалізації ветеранів: Номінацію отримали компанії, які допомагають своїм працівникам, які були на війні, повернутися до мирного життя та продовжувати роботу.
  • Робочі місця та зарплати: Номінацію отримали компанії, які попри війну змогли зберегти або ж розширити кількість працівників, об’єм виплат зарплат та бонусів.
  • Краща практика автоматизації HR-функції: Номінацію отримали компанії, які успішно впроваджують інноваційні технології управління персоналом.
Top-50 Nominee Acino in Ukraine in TOP-50