Acino в Україні увійшла до рейтингу топ-15 компаній-роботодавців воєнної доби | Acino в Україні

Новини

Acino в Україні увійшла до рейтингу топ-15 компаній-роботодавців воєнної доби

Вівторок 2 Травня 2023

Бізнес-портал «Ділова столиця» оприлюднив рейтинг топ-15 компаній-роботодавців воєнної доби.

У нього ввійшли компанії з великим штатом, які пропонують гідні умови праці, цікаву та соціально значущу роботу, будують міцні та довірливі відносини в колективі, а також допомагають працівникам, піклуються про їхнє фізичне та психологічне здоров´я, вкладаються в програми навчання і розвитку персоналу.

З огляду на вимоги часу, видання пріоритезувало компанії за наступними показниками: збереження/збільшення робочих місць і заробітної плати, програми допомоги співробітникам (зокрема, військовим, переселенцям та їхнім родинам).

Швейцарська фармацевтична компанія Acino в Україні посіла чільне місце серед кращих роботодавців країни.

З часу повномасштабного вторгнення HR-стратегія міжнародної групи компаній Acino сфокусована на убезпеченні команди та створенні умов для безперервності бізнесу.

Acino забезпечила 100%-у виплату зарплати всім працівникам протягом перших чотирьох місяців з дати вторгнення. Компанія допомагала людям виходити із окупації та з територій ведення бойових дій, надавала прихисток працівникам та їхнім родинам за кордоном і на заході України, створювала робочі місця у безпечних регіонах. До сьогодні Acino підтримує гібридний формат роботи, надає часткову компенсацію оренди житла переселенцям та оплачує працівникам з дітьми дитсадки поблизу виробництва. В період блекаутів компанія виділила на разові допомоги співробітникам €500 тис.

Усі працівники забезпечені медстрахуванням та страхуванням життя, зокрема протягом 2022 р. Компанія безперервно виплачує зарплату співробітникам, які боронять Батьківщину в лавах ЗСУ.

Також Acino посилила внутрішню комунікацію та мотиваційні заходи. А саме зустрічі з керівництвом, заохочувальні премії, проєкт з надання психологічної підтримки «Acino разом» та флешмоби єднання.

З 2023 р. компанія відновила відрахування у приватний пенсійний фонд, а також створила компенсаційний фонд у $300 тис. для допомоги співробітникам, чиє житло може бути втрачено внаслідок війни.