acino.uaacino.uaacino.ua

Соціальна відповідальність

ACINO в Україні неухильно дотримується принципів соціально відповідального ведення діяльності. Це увага до питань збереження довкілля, охорони здоров’я та безпеки працівників, дотримання прав людини. А також ведення прозорого бізнесу, сповідування принципу добросовісної конкуренції та корпоративної етики, відповідальне управління інфраструктурою та логістикою. Компанія застосовує швейцарські стандарти якості для всіх продуктів і у взаєминах з клієнтами, партнерами і співробітниками.

Місія компанії – розробка, виробництво та просування лікарських засобів швейцарської якості в інтересах пацієнтів. ACINO прагне, щоб фахівці охорони здоров’я і пацієнти були впевнені у високій якості, ефективності та доступності продукції компанії.

Компанія виступає партнером багатьох конференцій та спеціалізованих заходів фармацевтичної галузі України, організовує освітні програми для лікарів та соціальні програми для пацієнтів, створюючи здорову екосистему для розбудови сфери охорони здоров’я України:

  • 16 листопада 2017 року ACINO в Україні була визнана соціально-відповідальною компанією та відмічена «Знаком Соціальної Відповідальності» регіонального рівня в рамках проекту Social Responsibility Mark (SRM) за підтримку більше ніж 150 лікарень України: від Львова до Донецької області лікарськими засобами власного виробництва та надання обладнання для медичних та навчальних закладів країни.
  • всеукраїнська соціальна програма «З турботою про співвітчизника» від ACINO, спрямована на підтримку пацієнтів України з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи та хронічними психічними захворюваннями, яка стартувала у червні 2018 року.
  • всеукраїнський соцiальний проект «Твiй безмежний свiт», метою якого є допомога людям з розладом аутистичного спектру в соцiaлiзацii та покращеннi якостi їхнього життя, а також сприяння розповсюдженню iнформацii про аутизм серед медичних працiвникiв, педагогiв та батькiв. Запуск проекту відбувся у 2018 році.
  • підтримка в Україні програми Всесвітньої Федерації Серця - Всесвітній День серця, 29 вересня за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка проводиться у більше ніж 100 країнах світу. З 27 вересня по 05 жовтня 2018 року ACINO в Україні провела тематичні активності у всіх регіонах України за участі 500 терапевтів лікарняно-профілактичних закладів та 300 кардіологів було перевірено консультування близько 20 560 пацієнтів. Спеціалісти визначали фактори ризику серцево-судинної патології, актуалізуючи методи профілактики та своєчасного лікування.
  • щорічна підтримка в Україні глобальної медико-соціальної освітньої кампанії у рамках Всесвітнього дня боротьби із хворобою Паркінсона - 11 квітня. 2018 року у дев’яти містах країни: Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Кривому Розі, Луцьку, Києві відбулися освітні заходи для пацієнтів та їх родичів, під час яких провідні лікарі з залученням медичних сестер розповідали, як покращити якість життя людини із хворобою Паркінсона. Заходи відвідали 485 пацієнтів та членів їх родин. Також компанія підтримує щороку танцювально-рухову терапію для людей із хворобою Паркінсона, що є одним із інноваційних методів в Україні, який вже довів свою ефективність у міжнародній практиці соціальної реабілітації та психотерапії.