acino.uaacino.uaacino.ua

ПРО КОМПАНІЮ

Ми раді вітати Вас в компанії Acino в Україні, яка з жовтня 2015 року є частиною Acino Group– швейцарської фармацевтичної групи компаній, що вже понад 170 років спеціалізується на розробці і виробництві високоякісних генеричних та інноваційних лікарських засобів, та просуває свою продукцію в інтересах пацієнтів у більш ніж 80-ти країнах світу.

Acino в Україні - сучасна фармацевтична компанія в галузі розробки та виробництва високотехнологічних генеричних лікарських засобів. Сьогодні компанія займає 3-є місце у рейтингу українських виробників фармацевтичної продукції.

Ми пропонуємо широкий портфель лікарських засобів в таких ключових терапевтичних групах, як психіатрія, неврологія, кардіологія, терапія, ендокринологія, а також безрецептурні препарати.

Забезпечення міжнародних стандартів якості – основа всіх виробничих і бізнес процесів компанії Acino в Україні. Для виробництва високоефективних лікарських засобів ми використовуємо власний виробничий майданчик у м.Києві – завод, сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP, та науково-дослідну лабораторію з розробки нових препаратів.

Офіс Acino в Україні є регіональною штаб-квартирою для бізнесу компанії в країнах СНД. На сьогодні компанія нараховує понад 850 висококваліфікованих співробітників.

Ми співпрацюємо з національними дистриб’юторами, що дозволяє нам організовувати безперебійний збут препаратів в Україні та на зовнішні ринки, а також налагодили партнерські відносини з аптечними мережами для чіткого визначення потреб кожного пацієнта.

Залученість Acino  до сфери охорони здоров’я України включає також і підтримку вітчизняних лікувально-профілактичних закладів та благодійних програм.

Наша мета – забезпечити доступ пацієнтам до сучасних ефективних лікарських засобів швейцарської якості на обраних ринках країн, що розвиваються.