acino.uaacino.uaacino.ua

Кадрова політика

Система управління персоналом АСІНО ґрунтується на корпоративних цінностях, які поділяють усі співробітники компанії. Ми впевнені, що наші цінності – довіра, відданість, відвага та емпатія – основа нашого успіху і той з’єднуючий елемент, що дозволяє об’єднати нас як міжнародну компанію в одне ціле. Ми робимо все необхідне, щоб упевнитись в тому, що цінності нашої компанії зрозумілі та впроваджені в усіх місцях.

В компанії запроваджений Кодекс Корпоративної Етики, де сформульовані і систематизовані норми і принципи поведінки, яких повинні дотримуватися всі співробітники компанії. Кожен з принципів повністю узгоджується з місією і цінностями компанії. Ця система принципів та цінностей дозволяє всім співробітникам компанії мислити та рухатися вперед в одній системі координат єдиною згуртованою командою професіоналів.

Співробітники – головна рушійна сила АСІНО, що є основою сталого розвитку компанії. Ми зацікавлені у розвитку кадрового потенціалу та залученні висококваліфікованих професіоналів, що прагнуть до розвитку і самовдосконалення, вміють працювати в команді і виявляють повагу до колег, партнерів та клієнтів. Ми із задоволенням беремо на роботу працівників з усіх куточків України.

Компанія АСІНО докладає всіх зусиль для працевлаштування, утримання та заохочування своїх працівників. Компанія створює комфортні умови роботи: стабільна конкурентна заробітна плата, соціальний пакет, комунікації в колективі і культура компанії. Ми заохочуємо наших фахівців до професійного розвитку та росту і пропонуємо тренінги та навчання в Україні та за кордоном. Щорічно в компанії здійснюється перегляд заробітних плат для забезпечення високої мотивації співробітників.

Ми залучаємо молоді кваліфіковані кадри шляхом тісної співпраці з провідними спеціалізованими українськими вищими навчальними закладами. Ми шукаємо вчорашніх випускників, які так само як і ми пристрасно ставляться до галузі охорони здоров’я і готові зробити свій внесок у розвиток фармацевтичної галузі, що справді допоможе змінити світ у боротьбі з хворобами. У нас вже успішно реалізувалися багато талановитих молодих фахівців, що вийшли із спеціалізованих медичних закладів України.

Якщо ви не побачили вакансію, яка б вас зацікавила сьогодні, але ви є студентом, який бажає пройти практику у компанії АСІНО в Україні, випускником вищого навчального закладу, що хоче почати свою професійну діяльність з нами,  або професіоналом зі стажем, і володієте знаннями та компетенціями, які будуть затребувані нашою Компанією, - відправляйте резюме на адресу нашої HR-служби: [email protected]

Наші фахівці уважно розглянуть ваше резюме та зв'яжуться з вами при відкритті вакансії відповідної вашій спеціалізації та/або професійному досвіду роботи.