acino.uaacino.uaacino.ua

АСІНО в Україні

 

Acino – міжнародна фармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві модифікованих генериків, використовуючи сучасні досягнення та передові технології.  Фармацевтична продукція Acino постачається у більше ніж 80-ти країн світу.

Основним змістом діяльності Acino вже понад 170 років є покращення  здоров’я пацієнтів в усьому світі та підвищення якості їх життя за допомогою диверсифікованого портфелю лікарських засобів та провідних інновацій у виробництві.

Сьогодні, Acino фокусується на швидкозростаючих ринках країн Центральної та Латинської Америки, СНД, Близького Сходу і франкомовної Африки.

В рамках реалізації стратегії розвитку, що включає в себе локалізацію виробництва та інвестиції, 01 жовтня 2015 року Acino придбала українського виробника лікарських засобів завод "Фарма Старт", яка була заснована у вересні 1998 року. Завдяки інтеграції компанії "Фарма Старт" Acino збільшила продуктовий портфель з 50-ти до 90 продуктів та вивела свої R&D-інновації на український ринок одночасно з ринками країн СНД. Це забезпечить доступ пацієнтів до сучасних ефективних лікарських засобів швейцарської якості на обраних ринках країн, що розвиваються.

Незважаючи на нестабільну політичну та економічну ситуацію в Україні, Acino вбачає потужній потенціал зростання вітчизняного фармацевтичного ринку. Ми ведем постійний діалог з державними органами і спеціалістами у сфері охорони здоров'я, що допомагає компанії краще задовольняти потреби українських пацієнтів.

Acino в Україні пропонує лікарські засоби в таких ключових терапевтичних галузях, як психіатрія, неврологія, кардіологія, терапія, ендокринологія, а також безрецептурні препаратиСьогодні, портфель медичних препаратів Acino в Україні складається з більшле 80 препаратів, серед яких є лікарські засоби, як власного виробництва, так і партнерів -  провідних фармацевтичних компаній світу.

Acino в Україні забезпечує весь цикл створення лікарських засобів: від розробки, виробництва і реєстрації до поставок, маркетингу і продажів згідно міжнародних стандартів якості. Для виробництва високоефективних лікарських засобів ми використовуємо власний виробничий майданчик у м.Києві – завод, сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP EU , та науково-дослідний Центр з розробки генеричних препаратів.

Acino в Україні – це компанія, що динамічно розвивається та налічує понад 850 висококваліфікованих співробітників по всій країні. Завод експортує продукцію до 7 країн СНД та близького зарубіжжя й Південно-Західної Азії.

Ми прагнемо, щоб кожен фахівець охорони здоров'я і пацієнт, які використовують наші препарати, були впевнені у високій якості, ефективності та доступності продукції Acino в Україні.

Євген Заїка,

Генеральний директор Acino в Україні