acino.uaacino.uaacino.ua

АСІНО в Україні

 

АСІНО – міжнародна фармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві модифікованих генериків, використовуючи сучасні досягнення та передові технології.  Фармацевтична продукція АСІНО постачається у більше ніж 80-ти країн світу.

Основним змістом діяльності АСІНО вже понад 170 років є покращення  здоров’я пацієнтів в усьому світі та підвищення якості їх життя за допомогою диверсифікованого портфелю лікарських засобів та провідних інновацій у виробництві.

Сьогодні, АСІНО фокусується на швидкозростаючих ринках країн Центральної та Латинської Америки, СНД, Близького Сходу і франкомовної Африки.

В рамках реалізації стратегії розвитку, що включає в себе локалізацію виробництва та інвестиції, 01 жовтня 2015 року АСІНО придбала українського виробника лікарських засобів компанію ФАРМА СТАРТ, яка була заснована у вересні 1998 року. Інтеграція компанії ФАРМА СТАРТ з АСІНО дозволить компанії АСІНО збільшити продуктовий портфель з 50-ти до 90 продуктів та вивести свої R&D-інновації на український ринок одночасно з ринками країн СНД та Росії. Це забезпечить доступ пацієнтів до сучасних ефективних лікарських засобів швейцарської якості на обраних ринках країн, що розвиваються.

Незважаючи на нестабільну політичну та економічну ситуацію в Україні, АСІНО вбачає потужній потенціал зростання вітчизняного фармацевтичного ринку. Ми ведем постійний діалог з державними органами і спеціалістами у сфері охорони здоров'я, що допомагає компанії краще задовольняти потреби українських пацієнтів.

АСІНО в Україні пропонує лікарські засоби в таких ключових терапевтичних галузях, як психіатрія, неврологія, кардіологія, терапія, ендокринологія, а також безрецептурні препаратиСьогодні, портфель медичних препаратів АСІНО в Україні складається з 63 препаратів, серед яких є лікарські засоби, як власного виробництва, так і партнерів -  провідних фармацевтичних компаній світу.

АСІНО в Україні забезпечує весь цикл створення лікарських засобів: від розробки, виробництва і реєстрації до поставок, маркетингу і продажів згідно міжнародних стандартів якості. Для виробництва високоефективних лікарських засобів ми використовуємо власний виробничий майданчик у м.Києві – завод, сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP, та науково-дослідну лабораторію з розробки генеричних препаратів.

АСІНО в Україні – це компанія, що динамічно розвивається та налічує понад 700 висококваліфікованих співробітників по всій країні. Наші препарати експортуються у 6 країн СНД: Азербайджан, Казахстан, Узбекистан, Білорусь, Вірменію, Молдову, та Грузію.

Ми прагнемо, щоб кожен фахівець охорони здоров'я і пацієнт, які використовують наші препарати, були впевнені у високій якості, ефективності та доступності продукції АСІНО в Україні.

Євген Заїка,

Генеральний директор АСІНО в Україні