acino.uaacino.uaacino.ua

ACINO передала допомогу Центру дитячої кардіології та кардіохірургії

16 липня 2020 року ACINO в Україні передала Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України партію засобів індивідуального захисту: 1000 шт. медичних масок та 400 літрів спиртовмісних антисептиків на суму 82 208,00 грн для забезпечення потреб медичних фахівців Центру, які в умовах Covid-19 щодня ризикують власним здоров'ям заради порятунку дитячих сердець.

Для ACINO в Україні благодійні ініціативи з підтримки Центру дитячої кардіології та кардіохірургії вже стали доброю традицією. Так, четвертий рік поспіль компанія підтримує наймасштабніший благодійний проект "Пробіг під каштанами" в рамках якого, зібрані кошти направляються на фінансування закупівлі сучасного обладнання та витратних матеріалів для Центру. Додатково у 2019 році компанія передала низку медичних препаратів продуктового портфелю компанії та панно "Серце", зроблене руками дітей під час Пробігу під каштанами на підтримку маленьких пацієнтів Центру та їхніх батьків.

Цьогорічна участь команди ACINO у форматі #ПробігONлайн  не стала виключенням. В рамках заходу компанія підтримала ініціативу "Пробіг під каштанами" допомогти медичним фахівцям та закладам охорони здоров’я України у час боротьби з Covid-19. В рамках #ПробігONлайн ACINO в Україні направила 25 000 грн на підтримку вітчизняної медичної спільноти, які були використані разом з фінансовою допомогою інших учасників, зокрема, і на закупівлю 6 183 комплектів хірургічного одягу для медиків Центра дитячої кардіології і кардіохірургії.

За роки існування та всебічній підтримці, Центр набув статусу передового закладу України, що спеціалізується на ранній пренатальній діагностиці та хірургічному лікуванні критичних вад серця у новонароджених та дітей. Незважаючи на назву, висококваліфіковані фахівці Центру надають допомогу не тільки дітям, але і дорослим, у тому числі і ненародженим малюкам в утробі матері. Спеціалісти Центру також консультують пацієнтів закордоном та обмінюються досвідом з іноземними колегами, включаючи новітні практики та технології. Протягом останніх 27 років завдяки роботі Центру були збережені життя більше 10 000 дітей з уродженими вадами серця.

ACINO, як соціально-відповідальна компанія продовжує ряд благодійних ініціатив, направлених на підтримку медичної спільноти України, і, зокрема, медпрацівників Центру дитячої кардіології та кардіохірургії та його маленьких пацієнтів, серця яких прагнуть битися з новою силою!