acino.uaacino.uaacino.ua

Якість як традиція

Ми застосовуємо швейцарські стандарти якості для всіх наших продуктів і у взаєминах з клієнтами, партнерами і співробітниками.

Швейцарія є всесвітньо відомим лідером з інновацій та технологічного прогресу. Успішні компанії поділяють такі типові швейцарські принципи, як диференціація шляхом інновацій і високі стандарти якості. Ми з гордістю можемо сказати, що АСІНО ФАРМА СТАРТ є однією серед них.

Інтеграція вже існуючої системи забезпечення якості GMP компанії ФАРМА СТАРТ у систему управління якості компанії АСІНО ГРУП  має високий пріоритет та за рік буде завершена.

Вже сьогодні відданість глибоко вкоріненим традиціям швейцарської якості відображається у всій діяльності АСІНО ФАРМА СТАРТ: від ідеї розробки до готового продукту, від технологічного розвитку до сучасних лікарських засобів останнього покоління - ніщо не залишається поза увагою та контролем. Забезпечення високого рівня якості продукції та дотримання нормативних вимог є одним з основних завдань АСІНО ФАРМА СТАРТ та її діяльності. Кожен з наших співробітників повністю відданий цьому баченню якості.

Коли ви вибираєте АСІНО ФАРМА СТАРТ, ви вибираєте якість, на яку можете покластися.