acino.uaacino.uaacino.ua

АСІНО у світі

Сьогодні, за більше ніж 170 років свого розвитку, АСІНО є успішною фармацевтичною компанією, яка просуває свої препарати в інтересах пацієнтів у понад 80-ти країнах світу. Компанія спеціалізується на розробці та виробництві модифікованих генериків, використовуючи при цьому новітні досягнення у сфері доставки лікарських засобів.

Штаб-квартира АСІНО у швейцарському місті Еш.Штаб-квартира АСІНО знаходиться у Цюриху. Компанія має 5 виробничих потужностей в 3 країнах. У швейцарському місті Еш знаходиться центр наукових досліджень і один з виробничих майданчиків, що спеціалізується на виробництві твердих лікарських форм. Другий завод компанії, побудований у невеликому містечку Лісберг поблизу м.Базеля, є центром хімічної і фармацевтичної промисловості у Швейцарії. Завод спеціалізується на виробництві складних лікарських пероральних форм з модифікованим вивільненням активної речовини. Місто Місбах у Німеччині став домівкою для технологічних можливостей компанії у сфері розробки і виробництва трансдермальних пластирів та підшкірних імплантатів, що біологічно розкладаються. Завод у м.Місбах є одним з найбільших виробничих центрів в Європі, що займається випуском трансдермальних пластирів. У м.Київ базується GMP сертифіковане виробництво, що спеціалізується  на твердих формах та ретардних композиціях. Майданчик у Києві також має власний науково-дослідний центр з розробки оригінальних і генеричних лікарських засобів.

Технологічні платформи АСІНО дозволяють виробляти:

  • комплексні, тверді пероральні форми препаратів. Компанія фокусується на розробці таблетованих форм, що містять мікрокапсули з активною речовиною, і мікротаблетки;
  • трансдермальні системи;
  • імплантати препаратів, що біологічно розкладаються;
  • швидкорозчинні пероральні форми лікарських засобів із застосуванням технології виробництва таблеток в індивідуальній упаковці.

Компанія володіє широким переліком власних патентів.

Так, продуктовий портфель компанії включає лікарські засоби, що представлені в таких терапевтичних напрямках, як лікування інфекційних, серцево-судинних захворювань, больового синдрому, ревматологія, гастроентерологія, урологія, онкологія і неврологія.

АСІНО використовує міжнародні стандарти якості для всіх продуктів портфелю, який налічує близько 90 лікарських засобів. Діяльність АСІНО сертифікована та пройшла аудит у GMP European Commission, SWISS MEDIC, FDA – U.S. Food and Drug Administration.

В рамках реалізації стратегії розвитку, АСІНО фокусує свої зусилля в 3 регіонах світу: країни СНД, Близький Схід і франкомовна Африка, Центральна і Латинська Америка. З цією метою компанія має 4 регіональні офіси в Києві, Москві, Дубаї та Панамі.

У 2016 році штат компанії налічує близько 2000 співробітників на обраних ринках. Річний обсяг продажів станом на 2015 рік досяг 252,5 млн євро.

АСІНО працює у трьох напрямках розвитку бізнесу:

  • «бізнес для бізнесу» - надання права на комерціалізацію препаратів компаніям партнерам;
  • контрактне виробництво (АСІНО надає широкий спектр послуг з контрактного виробництва для інших компаній, включаючи вибір постачальників, підтримку процесу розробки, виробництва,  упаковки й логістики);
  • «бізнес-споживач» - компанія самостійно виробляє і просуває лікарські препарати на ринках країн СНД, Ближнього Сходу, Африки, Латинської Америки.

Таким чином, сьогодні АСІНО представлена у більше ніж 80 країнах світу,  де просуває лікарські засоби швейцарської якості під брендом АСІНО ШВЕЙЦАРІЯ.